כללי:

 1. הקנייה באתר כפופה לקריאת התקנון, על כן יש לקרוא היטב את התקנון, שכן ביצוע רכישה ו/או כל פעולה שהיא מהווה הסכמה לכל סעיפי התקנון.
 2. כל פנייה בלשון זכר מתייחסת כמובן לשני המינים. השימוש בלשון זכר בתקנון נעשה מטעמי נוחות בלבד.
 3. בתקנון זה תהא למונחים הבאים המשמעות המפורטת לצידם:
 4. משתמש – כל אדם או גוף שנכנסו לאתר.
 5. קניה / רכישה – קניית מוצר באתר בהתאם להוראות תקנון זה.
 6. האתר – פויקס, אריה שרף ע.מ 050193374 מרח' אחד העם 12 שבקדימה.

קניית מוצרים באתר:

 1.  האתר אינו אחראי למחירים המופיעים באתרי השוואת מחירים בהם ייתכן ויוצג מחיר המוצר שנמכר באתר. למען הסר כל ספק, המחיר הקובע הוא המחיר המוצג במחירון האתר.
 2. רשאי לבצע רכישות באתר בגיר בן 18 ומעלה, בעל ת.ז ישראלית (קטין המבצע פעולות ייחשב כקטין, אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרוס לביצוע הרכישה), בעל כרטיס ויזה או ישראכרט ישראלי שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי הנ"ל, הינו בעל תא דואר אלקטרוני באינטרנט (אשר כתובתו תסופק בעת ביצוע הזמנה/רכישה באתר) ובעל כתובת מגורים בישראל.
 3. תנאי מוקדם לתוקף ביצוע קנייה הוא סליקת הצ'ק ו/או אישור חברת כרטיס האשראי, בו נעשה שימוש, לעסקה ולגביה.
 4. על מנת שהקנייה תבוצע בצורה מהירה וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים מדויקים אחרת ביצוע ההזמנה לא יובטח.
 5. במידה והלקוח אינו מעוניין להזין את פרטי כרטיס האשראי באתר, יש באפשרותו לבקש שנציג טלפוני יחזור אליו כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי בטלפון. על מנת לעשות זאת יש לבחור באופציית "יימסר בטלפון" בסעיף "אמצעי התשלום". המכירה תיחשב כהושלמה רק לאחר שיוצר קשר בין הלקוח לבין הנציג ולאחר שיתקבלו כל הפרטים הנחוצים לצורך השלמת העסקה. המחיר הסופי של המוצר ייחשב כמחיר הנוכחי בזמן קבלת פרטי התשלום בשלמותם. כמו כן העסקה מותנית בהמצאות המוצר במלאי בתום השיחה.
 6. לאחר תהליך הרישום באתר, יישמרו פרטי הלקוח באתר, על מנת שיוכל לצפות בהם במהלך הזמן, לעקוב אחר סטאטוס ההזמנה שלו, ולבצע שינויים ועדכונים. תהליך הרישום מהווה אישור של המשתמש להיכלל ברשימת הלקוחות של פויקס.

משלוח ואספקת המוצרים:

 1.  פויקס עושה כמיטב יכולתה להבטיח שהמוצרים יימצאו במלאי, עם זאת ייתכנו מקרים בהם מוצרים אזלו מהמלאי. במצב שכזה, פויקס תציע לך מוצר חלופי, אם תסכים לרכוש את המוצר החלופי, יבוצע עדכון של הזמנתך, אחרת תבוטל הזמנתך וכספך יוחזר מיידית ו/או לא ייעשה שימוש בכרטיס האשראי שלך.
 2. זמן האספקה: האתר יעשה כמיטב יכולתו לספק את המוצר בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי – בדרך כלל 3-4 ימי עסקים. יחד עם זאת יאמר כי ייתכן והמוצר אינו במלאי או יווצרו סיבות שיעכבו את המשלוח ולכן יום האספקה יהיה לא יאוחר מ 14 ימי עסקים מההזמנה. פרק הזמן הנקוב מתייחס לימי עסקים בלבד (ימי חול: א' עד ה', לא כולל שישי, שבת, ערבי חג, חגים וימי זיכרון). כמו כן פרק הזמן יתחיל להימדד יום לאחר סליקת התשלום בפועל ו/או קבלת אישור מחברת כרטיס האשראי בגין העסקה. במידה ולא יתקבל אישור, תועבר הודעה על כך ללקוח, אשר יידרש לספק אמצעי תשלום אחר. במידה ולא יעשה כן, רשאי האתר לבטל העסקה. לעניין ספירת ימי האספקה, אספקת המוצר עד 14 ימי עבודה,יום האספקה הראשון בספירה יהיה יום אחד לאחר יום ביצוע ההזמנה. אם ההזמנה בוצעה ביום שישי או ביום שבת – יום העסקים הראשון (לספירת ימי האספקה) יהיה יום שני.
 3. יחד עם זאת מובהר כי זמן האספקה מוגדר כיום המשלוח באחד מאמצעי המשלוח (דואר ישראל, צ'יטה שילוחים, DHL וכל חברת שילוח אחרת) ואין האתר פויקס, אחראי על זמן ביצוע המשלוח.
 4. על כל איחור או שאלה או הערה בעניין המשלוח – יש לשלוח הודעה ב"וואטסאפ" ל 0522569968 אריה.
 5. ניתן לספק מוצר לכל אזור במדינת ישראל. עם זאת, באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, רשאי האתר לספק את המוצר לאזור סמוך, בתיאום מראש כמובן.
 6. יחידת משלוח מוגדרת כחבילה 40X40X60 ס"מ ובמשקל מירבי של 20 ק"ג. (האתר מתרגם אוטומטית את המשקל המצטבר של המוצרים ליחידות משלוח). ניתן להיעזר בשירות הלקוחות של האתר.
 7. על כל השגה במספר יח' המשלוח, על הקונה לחשבן את המשקל הכולל של הפריטים שרכש ובהתאמה לרכוש יחידות משלוח, המשקל מופיע במפרט כל פריט.          

צוות האתר לא יהיו אחראי לכל איחור/עיכוב באספקת המוצר במקרה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או אירועים שאינם בשליטתו.

האתר מאפשר לבצע איסוף עצמי של המוצר ללא תשלום דמי משלוח. 

עם סיום הכנת המשלוח תשלח הודעת סמס (SMS) ללקוח כי המשלוח מוכן לאיסוף, ההודעה תכלול מיקום מדוייק של הימצאות החבילה. 

לא יסופקו מוצרים שלא הועבר תשלום בגינם וכן לא יסופקו מוצרים אל אזורים שמחוץ לתחום מדינת ישראל.

ביטול עסקה והחזרת פריטים:

 1. באפשרותו של הקונה באתר לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
 2. ע"פ חוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981, במידה ובחרת לבטל את העסקה, רשאי האתר לגבות מהרוכש דמי ביטול בשיעור של עד 10% ממחיר המוצר או 100 ש"ח, ע"פ הגבוה מביניהם. כמו כן חייב הרוכש להחזיר את המוצר אל המוכר, על חשבונו, תוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול. המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם, ללא כל פגיעה או נזק וללא שנעשה בו שימוש.
 3. האתר רשאי לבטל עסקה במידה ונפלה באתר טעות קולמוס באשר לתיאור המוצר ו/או מחירו, או אם התברר כי הפעולה לוותה בפעילות בלתי חוקית מצד הקונה ו/או צד ג'. כמו כן האתר רשאי לבטל עסקה במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי. או אז יציע האתר מוצר חליפי שווה ערך.

 שמירה על פרטי הלקוחות ואבטחת נתונים:

 1. על מנת לבצע פעולה באתר, יש צורך במסירת פרטים אישיים וכן פרטי כרטיס אשראי. מסירת פרטי כרטיס האשראי יכולה לעשות דרך האתר (כחלק מפעולת הקנייה), או שניתן לבקש שנציג טלפוני יחזור אליך לצורך קבלת פרטי כרטיס האשראי והשלמת העסקה.
 2. על מנת לשמור על פרטיות המידע שתמסור בעת ביצוע הזמנתך בחנות אנו עושים שימוש בטכנולוגיות הצפנת מידע מתקדמות שקיימות כיום הן בעת שמירת המידע במאגרי המידע של החנות באמצעות שימוש בטכנולוגיית SSL והן בעת ביצוע רכישותיך באמצעות שימוש בטכנולוגיית הצפנת מידע SSL 128 ביט. בנוסף לאמור לעיל, אנו מתעדים את כתובות ה- IP של הרכישות המתבצעות בחנות ובאם נתקל חלילה בניסיון הונאה או תרמית, אנו נדווח על כך מיידית לרשויות החוק.
 3. האתר מתחייב לשמור על דיסקרטיות מלאה בכל הקשור לפרטיכם האישיים ומידע אודות המוצרים שרכשתם. כמו כן האתר מתחייב לא לעשות שימוש כלשהו בפרטיכם, ו/או להעבירו לכל גורם אחר.

 זכויות יוצרים:

 1. פויקס השקיעו מאמץ וכסף רב בתכנים וצילומים ע"מ להביא למשתמש את מירב האינפורמציה העדכנית.
 2. כל הזכויות שמורות לאריה שרף ו/או אתר פויקס www.poykes.co.il מבית רוח קדים שבקדימה – צורן .
 3. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר, לרבות הסברים, צילומים וותכנים כפי המופיעים באתר, ללא קבלת אישור מפורש בכתב מפויקס (למעט הורדה אישית של "הוראות תחזוקה" לכלים השונים כפי המצוין באתר והכל שלא לצורך שיווקי ו/או פרסומי ו/או מסחרי).

 

שונות:

 • התמונות המופיעות באתר הן להמחשה בלבד.
 • חלק מהמידות הניתנות בפרטי המוצר הינן מוערכות ועשויות להשתנות מעת לעת ועל כן יש להתייחס אליהן כמוערכות.
 • צוות האתר רשאי לעדכן תקנון זה בכל רגע נתון ללא הודעה מוקדמת. יש לקרוא את התקנון במלואו לפני ביצוע רכישה/ פעולה באתר ומהאתר.

אריה וצוות פויקס S.A.P מאחל לכם קנייה חכמה, נבונה ונעימה